Тотальний погром: Айнтрахт завдав принизливої поразки Баварії в Бундеслізі (Відео)

ФК Баварія

Завершився матч 14-го туру німецької Бундесліги, в якому зустрічалися франкфуртський “Айнтрахт” та мюнхенська “Баварія“.

Команди грали на стадіоні “Дойче Банк Парк” у Франкфурті-на-Майні. Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Феліксом Цвайєром. Господарі розгромили свого суперника – 5:1.

Господарі вже до 36-ї хвилини вели з перевагою у три м’ячі завдяки голам Омара Мармуша, Еріка Жуніора Ебімбе та Хуго Ларссона. Однак до кінця першого тайму “Баварія” зуміла відіграти один м’яч – влучним ударом відзначився Йозуа Кімміх.

Через п’ять хвилин після поновлення гри дубль оформив Ебімбе. На 60-й хвилині голом відзначився молодий форвард франкфуртців Ансгар Кнауфф. Матч так і завершився – 5:1.

Айнтрахт – Баварія 5:1

Голи: Мармуш 12, Діна-Ебімбе 31, 50, Ларсон 36, Кнауфф 60 – Кімміх 44

Айнтрахт: Трапп, Бута (Баум, 89), Кох, Тута, Пачо, Діна-Ебімбе (Нкунку, 76), Гьотце, Ларсон, Нганкам, Шаїбі, Кнауфф (Хеуге, 82), Мармуш (Хасебе, 81)

Баварія: Нойєр, Мазрауї (Лаймер, 46), Упамекано, Кім Мін Чже, Девіс (Геррейру, 46), Горецка, Кімміх, Коман (Гнабрі, 66; Мусіала, 71), Сане, Шупо-Мотінг (Мюллер, 66), Кейн

Відео голів дивіться у нашому Телеграм-каналі!

«Баварія» посідає друге місце у турнірній таблиці німецької Бундесліги сезону-2023/2024. Команда набрала 32 очки за 14 матчів. “Айнтрахт” знаходиться на сьомому рядку, заробивши 21 очко. Лідирує «Байєр» (35).