П’ять результативних дій Кейна: Баварія завдала нищівної поразки команді Ордеця у Бундеслізі (Відео)

Харрі Кейн

Відбувся матч 5 туру німецької Бундесліги. В ньому «Баварія» розгромила «Бохум» з рахунком 7:0. Форвард Гаррі Кейн відзначився хет-триком, а також зробив дві гольові передачі.

Мюнхенці придивлялися до суперника й одразу взялися до справи, відкривши рахунок уже на 4 хвилині. Зробив це Ерік-Максим Шупо-Мотінг.

Менш ніж за 10 хвилин Гаррі Кейн забив другий м’яч у матчі. У другій половині першого тайму “червоні” забили ще двічі. Відзначалися Маттейс де Лігт і Лерой Сане з асисту Кейна.

Після перерви англієць віддав ще одну результативну передачу на Матіса Теля і двічі відзначився сам, поставивши в матчі крапку.

Баварія – Бохум 7:0

Голи: Чупо-Мотінг, 4, Кейн, 13, 54 (з пен), 88, Де Лігт, 29, Сане, 36, Тель, 81.

Баварія: Ульрайх – Мазрауї, Кім, де Лігт (Упамекано, 46), Девіс (Кретциг, 65) – Лаймер, Кімміх (Горецка, 77) – Сане, Шупо-Мотинг (Тель, 65), Коман (Мюллер, 77) Кейн

Бохум: Ріман – Машович, Ордець, Бернарду – Паслак (Луслі, 36), Беро, Лосіла (Гамбоа, 46), Штегер, Віттек (Гофманн, 36) – Асано (Остерхаге, 68), Антві-Аджей (Дашнер, 77)

«Баварія» вийшла на перше місце в турнірній таблиці, але її може потіснити «Баєр», який грає пізніше.