Марсель зазнав ганебної поразки в останньому турі Ліги 1: відомо, яку оцінку отримав Руслан Маліновський

Руслан Малиновський

У матчі заключного туру чемпіонату Франції Марсель на виїзді програв Аяччо з рахунком 0:1.

Перший тайм завершився без забитих голів. А наприкінці матчу господарі поля зуміли забити переможний м’яч – відзначився Клеман Відаль.

Аяччо – Марсель – 1:0

Гол: Відаль, 88

Український півзахисник Марселя Руслан Маліновський вийшов у стартовому складі своєї команди та провів на полі 80 хвилин.

Руслан отримав оцінки 6,5 та 6,8 від WhoScored та SofaScore відповідно.

За 80 хвилин на полі 30-річний українець завдав 6 ударів по воротах (3 в площину та 3 повз), провів 1 вдале обведення, втратив 1 гольовий момент, зробив 42 дотики до м’яча та віддав 23 точні передачі (79%), в тому числі 1 ключову.

Показник очікуваних голів (xG) хавбека склав 0,39.

Марсель фінішував на третьому місці у турнірній таблиці чемпіонату Франції. Аяччо набрав 26 очок, посів 18-у позицію і вилетів до Ліги 2.