Головний тренер ПСЖ пояснив поразку проти Ліона в чемпіонаті Франції

Крістоф Галтьє

Головний тренер “Парі Сен-Жермен” Крістоф Галтьє прокоментував поразку своєї команди у матчі 29-го туру чемпіонату Франції з “Ліоном” (0:1).

«Ми добре розпочали наш матч із чудовими моментами, як у Мбаппе, так і у Вітіньї. Я зазначу, що ми погано грали в оборонному переході, дозволивши собі швидко розрізати себе навпіл, пропустивши безліч контратак у задній частині нашого захисту. Що викликало як впевненість із боку суперників через 25 хвилин, так і, можливо, сумніви з нашого боку.

Після цього ми мали багато технічних втрат у комбінаційній грі. Ми підходимо до перерви, незважаючи ні на що, з рахунком 0:0, і коли ми пропустили на 55 хвилині, нам не вистачило багато в чому індивідуальності, рішучості, характеру, гордості. Це важкий час», – наводить слова Галтьє прес-служба клубу.