Перша поразка парижан в сезоні – в огляді матчу Ліги 1 Ланс – ПСЖ (Відео)

Завершився матч 17-го туру французької Ліги 1, в якому зустрічалися лідери турніру – “Ланс” на стадіоні “Боллар-Деліліс” приймав “ПСЖ”.

Столичний гранд не зміг нічого протиставити опоненту – господарі перемогли з рахунком 3:1.

“Ланс” вдало розпочав матч: вже на п’ятій хвилині Пшемислав Франківський вивів свою команду вперед. Парижани поступалися лише три хвилини – форвард Уго Екітіке, який вийшов в основному складі без зірок «ПСЖ» Ліонеля Мессі і Неймара, відновив рівність на табло.

Наприкінці півгодини гри «Ланс» знову повів: Секо Фофана асистував Луа Опенде, який був точний. На початку другого тайму Алексіс Клод-Моріс зміцнив перевагу господарів. До кінця гри рахунок не змінився.

Ланс – ПСЖ 3:1

Голи: Франковські, 5, Опенда, 28, Клод-Моріс, 48 – Екітіке, 8

Ланс: Самба – Градіт, Данзо, Медіна – Франковські, Фофана (Пореба, 90+4), Абдул Самед, Айдара – Сотока, Опенда (Саїд, 73), Клод-Моріс (Онана, 73)

ПСЖ: Доннарумма – Мукіеле, Рамос, Маркіньйос, Хакімі – Руїс (Вітінья, 58), Данілу (Сарабія, 58), Верратті, Солер (Гнарбі, 78) – Екітіке (Заїр-Емері, 73), Мбаппе

Попередження: Абдул Самед, Градіт – Хакімі, Гнарбі, Верратті

Додамо, що клуб із Парижа вперше поступився цього сезону. У Лізі 1 до цієї зустрічі «ПСЖ» виграв 14 матчів та 2 рази зіграв унічию. У розіграші Ліги чемпіонів парижани чотири рази змогли обіграти суперників та 2 рази поділили очки.

Завдяки цьому результату “Ланс” набрав 40 очок і скоротив відставання від паризького клубу до чотирьох балів.