Викрадення людей і вимагання: президент ПСЖ опинився в епіцентрі гучного скандалу

Нассер Аль-Хелаїфі

Президент французького ПСЖ Нассер Аль-Хелаїфі опинився в епіцентрі скандалу з можливим впливом на вибір Катару в якості країни, де пройде ЧС-2022 з футболу.

Про це повідомляє Marca з посиланням на матеріал французької газети Liberation.

За інформацією джерела, Нассер Аль-Хелаїфі фігурує в скандалі з викраденням людей і вимаганням.

У французькій газеті вийшло розслідування, в якому вказано на зв’язок Аль-Хелаїфі зі справою франко-алжирського бізнесмена, відомого як Тайєб Б. Підприємець живе в Катарі з дружиною і дітьми. У січні 2020 року він був заарештований, як передбачається, через те, що він заволодів компрометуючою інформацією про те, як Катар незаконно отримав право на проведення ЧС-2022.

З в’язниці Тайєба випустили лише після того, як він віддав їх. Це сталося через дев’ять місяців. У в’язниці над бізнесменом знущалися і погрожували смертю. Зокрема, перед допитами його змушували стояти багато годин поспіль. Сісти бізнесменові дозволяли, тільки якщо його відповіді влаштовували тих, хто вів допит.

Також в статті сказано про те, що Тайєб і Рено Семерджан, один з юристів Аль-Хелаїфі, уклали секретну угоду, згідно з якою перший повинен був виплатити 5 мільйонів євро в разі публікації документів. У цій угоді Тайєб визнає, що отримав ці документи незаконним шляхом.

Джерело, близьке до Аль-Хелаїфі, відкинуло всі звинувачення в тому, що справа Тайєба пов’язана з президентом ПСЖ, і назвало підприємця “шантажистом, який хотів отримати мільйони і обпікся на цьому”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *