Президент ПСЖ: В Україні вмирають люди, їм ніде спати

Президент «ПСЖ» Нассер Аль-Хелайфі заявив, що хоче обговорювати проект Суперліги Європи, особливо зараз, коли гинуть мирні українці через вторгнення Росії.

«Я ненавиджу говорити про Суперлігу. Ви говорите лише про три клуби. Вони знають, що в них немає шансів. В Україні вмирають люди, їм ніде спати, а ми боремося за Суперлігу?

Проблема клубів Суперліги в тому, що вони не мають стабільності. У них немає довгострокового фінансового бачення. Вони продовжують говорити про свій юридичний контракт Суперлігою. Вони забувають, що футбол – це суспільний договір, це не юридичний договір, а вони махають аркушем паперу.

Флорентіно Перес розмовляв зі мною на матчі Ліги чемпіонів і сказав: «Ми повинні знайти точку дотику, щоб мати змогу поговорити з вами». Я був дуже жорсткий з ним. Я сказав, що радий поговорити, але якщо він збирається робити щось за моєю спиною, мені це нецікаво.

Я хочу грати ці матчі, великі матчі. Звісно, ​​я знаю, чого хоче глядач. Але ми не можемо говорити «ти маленький клуб, ти йдеш геть». Це має бути відкрита система, під керівництвом керівного органу, де є повага до всіх.

Я міг би отримати чек на 400 мільйонів євро від Суперліги. Вони запросили мене. Потім, коли я сказав ні, вони сказали, що не запрошували мене. Якби я думав тільки про себе, я міг би це зробити. Особливо під час коронавірусу. Але як щодо екосистеми, уболівальників і цінностей, які ви представляєте?» – сказав Аль-Хелайфі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.