Хет-трик Джеко – в огляді матчу Фенербахче – Коньяспор (Відео)

У рамках 19 туру турецької Суперліги з футболу лідер чемпіонату “Фенербахче” приймав аутсайдера – ФК “Коньяспор”.

Як і очікувалося, гра пройшла за абсолютної переваги господарів поля і завершилася їхньою розгромною перемогою з рахунком 7:1.

Героєм зустрічі став Едін Джеко, який оформив хет-трик (11-та хвилина з пенальті, 32, 40). Також у складі “канарійок” відзначилися Мерт Мюлдюр (42), Себястьян Шиманьський (44), Міші Батшуайї (63). Футболіст гостей Угурджан Язгили на 83-й хвилині відправив м’яч у ворота. А гол престижу “Коньяспора” на 90-й хвилині забив Гільєрме (90).

Таким чином, “жовто-сині”, що набрали 50 очок, зміцнили своє лідерство в турнірній таблиці, “Коньяспор” (18) розташувався на 18-му рядку.