Стало відомо, скільки глядачів були присутні на матчі Game4Ukraine

Game4Ukraine

Вчора, 5 серпня, в Лондоні відбувся благодійний футбольний матч Game4Ukraine, у якому зійшлися команди Андрія Шевченка та Олександра Зінченка. Огляд матчу та відео голів можна переглянути у цій новині.

Гра проходила гра на домашньому стадіоні лондонського Челсі “Стемфорд Брідж”. Як повідомляє офіційний сайт “синіх”, на гру прийшло 30 тисяч глядачів, які стали свідками анонсованого матчу легенд та зірок футболу, а також виступів популярних українських і британських музикантів. Перед початком шоу до публіки звернувся Президент України Володимир Зеленський

Дякую вам за те, що взяли участь у цій прекрасній події. Сьогодні ви побачите українців, почуєте українців та зможете їм допомогти. Футбол – це сила, яка об’єднує людей. І сьогодні ми побачимо, що світ об’єднаний – об’єднаний командами Шевченка та Зінченка.

Чудові люди, чудові гравці. Жовта та синя команди представляють наш національний прапор – один із найпотужніших символів свободи в історії. І ми робимо його символом відродження. Ми можемо зробити це разом. Я дякую Сполученому Королівству за всю підтримку, дякую всім вам, хто приєднався до нашої команди UNITED24, яка допомагає захистити свободу та відновити нормальне життя. Слава Україні“, – сказав український президент.

Головною метою події був збір коштів на відбудову Михайло-Коцюбинського ліцею на Чернігівщині, який у березні минулого року був зруйнований російськими окупантами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->