Інтер – Аль-Наср: Кріштіану Роналду та компанія зіграли внічию з фіналістом Ліги чемпіонів (Відео)

Кріштіану Роналду

Сьогодні, 27 липня, відбувся товариський матч, у якому зустрілися італійський «Інтер» та саудівський «Аль-Наср».

Гра проходила на стадіоні «Нагаї» в Осаці (Японія). Зустріч завершилась із рахунком 1:1.

“Аль-Наср” відкрив рахунок у матчі на 23-й хвилині, забитим м’ячем відзначився Абдулрахман Гареб. “Інтер” зрівняв рахунок на 44-й хвилині гри зусиллями Давіде Фраттезі.

У другому таймі змін на табло не відбулося. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию.

«Інтер» – «Аль-Наср» – 1:1

Голи: Фраттезі 44 – Гаріб 23

Зазначимо, що зірковий нападник «Аль-Насра» Кріштіану Роналду провів на полі весь перший тайм, проте результативними діями не відзначився. Обидві команди зіграли по тайму різними складами.

Крім того, у складі аравійського клубу з перших хвилин на поле вийшов екс-лідер «Інтера» Марцело Брозович, який перебрався до Саудівської Аравії лише на початку липня.