“Він робив все з посмішкою”: Євген Коноплянка назвав футболіста, на якого рівняється

Вінгер польскої Краковії Євген Коноплянка розповів, що обрав цей клуб для того, щоб згодом повернутися до збірної України, а також розповів, що фанатів від футболу у виконанні Роналдіньо.

«Мрія повернутися до збірної України була однією з головних причин переходу в Краковію. Якщо я наберу форму, то мене викличуть.

Ймовірно, я не заб’ю десять голів і не зроблю десять результативних передач, але я не дуже захоплююся статистикою, і ніхто, хто хоча б двічі пробив по м’ячу, не повинен цього робити.

Це не значить, що я раптом стану лайняним футболістом, тому що я не заб’ю гол чи два. Я бачив багато катастрофічних гравців, які забивали гол за голом, але більше нічого не могли, вони були дерев’яними.

Мене завжди захоплював футбол Роналдіньо. Красивий дриблінг, техніка, робить все з посмішкою. І удар десь поруч. Я спробую реалізувати щось подібне в Польщі. Якщо комусь не подобається, я можу покинути «Краковію», без проблем! Але, повір мені, я ніколи не чув: «Коно, ти не в формі», – сказав Євген Коноплянка виданню Weszlo.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *