Іменитий європейський клуб провів благодійний матч для допомоги Україні

Легенди Спортинга Лісабон різних часів зіграли на муніципальному стадіоні імені Хосе Мартінс Вієйрі в благодійному матчі легенд клуба «Діти Ауреліо Перейри».

На футбольне поле вийшли Сержіо Лауро, Літос, Карлос Ксав’єр, Бето, Патакас, Дані, Сабуго, Карлос Бруно, Зарро, Канана, Пейше, Паулу Торрес, Кадет, Рамос, Едгар Марселіно, Бруно Андраде, Марко Канейра та багато інших. В цей день також відбувся дитячий турнір, в якому взяли участь діти 2015 року народження з України. Вони разом з батьками покинули небезпечні території, де зараз точаться бойові дії, або які окуповані агресором.

Перед початком матчу 25 дітей з України вивели на поле гравців ветеранів футбольного клубу «Спортинг». На заході був присутній сам Ауреліо Перейра, який привітав дітей та разом із футболістами подарував дітям подарунки й висловив слова солідарності до України. Перейра працював з такими гравцям, як Паулу Футре, Літос, Пейше, Луїш Фігу, Сімау, Рікарду Куарежма та Кріштіану Роналду.

«Футбол – це улюблена гра мільйонів людей у всьому світі. Вона для когось стає пристрасним захопленням, або справою всього життя, для когось залишається просто захопливим видовищем, а для когось є шансом знайти друзів та наставників у новій країні. Участь у подібних заходах – це чудовий спосіб соціалізації наших дітей, і ще один шанс нагадати суспільству, що війна в Україні не закінчилась, і про це не можна мовчати», — сказала мати трьох синів Катерина Сакевич, співорганізатор заходу.

Всі відвідувачі матчу долучилися до збору харчових продуктів та медикаментів для виправляння в Україну, які були передані представникам Асоціації українців в Португалії. Ініціатива була організована батьками, які отримали статус тимчасового прихистку в Португалії та за підтримки ветерана «Спортинга» Еделя Ліми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *