Матч сезону: Манчестер Юнайтед обіграв Ліверпуль у шаленій грі з 7 голами (Відео)

Манчестер Юнайтед

У матчі 1/4 фіналу Кубка Англії Манчестер Юнайтед на своєму полі у додатковий час обіграв Ліверпуль із рахунком 4:3.

Червоні дияволи відкрили рахунок зусиллями Скотта Мактомінея, але перед перервою Ліверпуль відігрався і вийшов уперед: спочатку відзначився Алексіс Макаллістер, а потім черговий гол забив Мохамед Салах. У другому таймі обидві команди довго не могли забити ще, поки наприкінці гри Антоні не перевів гру у додатковий час.

У додатковий час принципові суперники продовжили гольову феєрію. Спочатку команда Юргена Клоппа вийшла вперед завдяки голу Харві Елліота, який відзначився наприкінці першого овертайму. Але у другому овертаймі Червоні дияволи вирвали перемогу зусиллями Маркуса Рашфорда та Амада Діалло, який отримав червону картку після забитого гола.

Манчестер Юнайтед – Ліверпуль 4:3

Голи: Мактоміней 10, Антоні 87, Рашфорд 112, Діалло 120+1 – Макаллістер 44, Салах 45+2, Елліот 105

Манчестер Юнайтед: Онана – Ван-Біссака (Магвайр 71), Варан (Діалло 85), Лінделоф (Маунт 106), Далот – Мактоміней, Мейну (Еріксен 80) – Гарначо, Фернандеш, Рашфорд – Гойлунд (Антоні 71)

Ліверпуль: Келлехер – Гомес (Цімікас 101), Кванса, ван Дейк, Робертсон (Бредлі 77) – Макаллістер, Ендо, Собослай (Елліот 72) – Салах (Гакпо 77), Нуньєс, Діас (Кларк 113)

Попередження: Фернандеш 45+3, Діалло 116, 120+2 – Макаллістер 31, Гомес 60, Келлехер 109

Вилучення: Діалло 120+2

Відео голів:

Манчестер Юнайтед став останнім півфіналістом Кубка Англії. Раніше вихід до 1/2 фіналу оформили Ковентрі, Манчестер Сіті та Челсі.

У наступному матчі в рамках чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед зіграє проти Брентфорда, а Ліверпуль гратиме із Брайтоном.