Ман Сіті розгромив Лутон завдяки пента-трику Холанда

Манчестер Сіті

Завершився матч 1/8 фіналу Кубка Англії, в якому зустрічалися “Лутон Таун” та “Манчестер Сіті”.

Команди грали на стадіоні «Кенілуорт Роуд» у Лутоні (Англія). Як головний арбітр зустрічі виступав Ентоні Тейлор. Стартовий свисток пролунав о 22:00 за київським часом. “Городяни” розгромили свого суперника з рахунком 6:2 і вийшли до чвертьфіналу турніру.

“Сіті” вийшов вперед уже на третій хвилині завдяки голу Ерлінга Холанда. Через 16 хвилин норвезький форвард відзначився ще одним забитим м’ячем. На 40-й хвилині нападник оформив хет-трик. На 45-й хвилині півзахисник Лутону Джордан Кларк відіграв один м’яч.
На 52-й хвилині Кларк скоротив відставання до мінімуму. Однак за шість наступних хвилин Холанд записав на свій рахунок пента-трик. Точку в матчі поставив хорватський хавбек Матео Ковачіч, який відзначився на 72-й хвилині. Як підсумок – 6:2.