Тренер Арсенала Мікель Артета висловився про перемогу Зінченка і компанії у 22-му турі АПЛ

Мікель Артета

Головний тренер лондонського “Арсенала” Мікель Артета висловився про перемогу над “Ноттінгем Форест” (2:1) у матчі 22-го туру чемпіонату Англії.

Я справді задоволений виступом та результатом. Ми повністю домінували у грі. Нам довелося набратися трохи терпіння, але команда змогла створити свої моменти, що справді приємно. Я думаю, ми продемонстрували велику зрілість, впоравшись із грою так, як і були винні“, – сказав Артета.

“Арсенал” по ходу матчу забив два м’ячі на 65-й (Габріел Жезус) та 72-й (Букайо Сака) хвилинах, і довів матч до переможного кінця. Однак на 89-й хвилині нападник «Ноттінгема» Тайво Авонійї відіграв один м’яч, але цього не вистачило, щоб видобути вночі.

Після 22 турів «Арсенал» посідає друге місце в АПЛ із 46 очками. Лідирує у чемпіонаті «Ліверпуль» (48 очок).