Юрген Клопп оголосив про рішення залишити Ліверпуль, – офіційна заява тренера

Юрген Клопп

Німецький фахівець Юрген Клопп оголосив про своє рішення залишити посаду головного тренера Ліверпуля після закінчення нинішнього сезону.

«Я розумію, що для багатьох це шок у той момент, коли ви чуєте це вперше, але, очевидно, я можу це пояснити чи принаймні спробувати пояснити.

Я люблю абсолютно все у цьому клубі, я люблю все у місті, я люблю все у наших уболівальниках, я люблю команду, я люблю персонал. Я люблю все. Але те, що я все одно приймаю це рішення, говорить про те, що я переконаний, що це саме те рішення, яке я маю прийняти.

Справа в тому, що в мене, як це сказати, закінчується енергія. Зараз я не маю жодних проблем, звичайно, я вже давно знав, що в якийсь момент мені доведеться про це оголосити, але зараз я в повному порядку. Я знаю, що не можу робити цю роботу знову і знову, і знову, і знову.

Після тих років, які ми провели разом, після всього того часу, який ми провели разом, і після всього того, через що ми пройшли разом, повага до тебе зросла, любов до тебе зросла, і найменше, що я маю тобі зробити, це сказати правду – і це правда», – наводить слова Клоппа прес-служба клубу на офіційному сайті.

Нагадаємо, що Клопп очолив Ліверпуль 8 жовтня 2015 року. За цей час 56-річний фахівець виграв із «червоними» десять трофеїв. “Ліверпуль” при Юргені перемагав у Лізі чемпіонів, чемпіонаті Англії, Кубку Ліги, Кубку Англії, Суперкубку УЄФА та клубному чемпіонаті світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *