Гол + пас від Гойлунда – в огляді матчу Манчестер Юнайтед – Тоттенгем (Відео)

“Манчестер Юнайтед” на своєму полі зіграв унічию з “Тоттенхемом” у матчі 21-го туру АПЛ – 2:2.

Манчестер Юнайтед — Тоттенгем 2:2

Голи: Гойлунд, 3, Рашфорд, 40 — Рішарлісон, 19, Бентанкур, 46

Манчестер Юнайтед: Онана — Далот, Варан, Еванс (Мартінес, 63), Ван-Біссака — Еріксен (Мактоміней, 59), Мейну — Гарначо, Фернандеш, Рашфорд (Антоні, 87) — Гойлунд.

Тоттенгем: Вікаріо — Порро, Ромеро, ван де Вен (Емерсон, 89), Удоджі — Скіпп (Дрегушін, 85), Бентанкур, Гейб’єрг — Джонсон, Рішарлісон, Вернер (Хіль, 80).

Рахунок на 3-й хвилині відкрив форвард господарів Расмус Хойлунд. Через 18 хвилин лондонці відігралися завдяки голу Рішарлісона.

На 40-й хвилині “МЮ” знову вийшов уперед – з передачі Хойлунда забив Маркус Решфорд. Нічью “Тоттенхему” приніс гол Родріго Бентанкура на 46-й хвилині. Гольовий пас йому віддав новачок «шпор» Тімо Вернер.

“Манчестер Юнайтед” (32 очки) піднявся на сьоме місце в АПЛ. “Тоттенхем” (40) займає п’яту сходинку в турнірній таблиці.