Колишній гравець Арсенала заступився за Зінченка

Олександр Зінченко

Колишній захисник «Арсенала» Бакарі Санья не погоджується з критикою на адресу лівого захисника лондонців Олександра Зінченка.

«Мені дуже подобається Зінченко. Він дуже технічний гравець, який підходить «Арсеналу» і пропонує їм багато, коли вони володіють м’ячем і коли грають позаду.

Він – один з гравців, якого критикували цього сезону. Я не розумію критики. Звичайно, коли ти атакуєш, а Зінченко йде в півзахист, якщо ти втратиш м’яч, то будеш викритий. Коли ви просите його виконувати цю роль, то повинні очікувати, що команди зможуть використовувати прогалини зліва.

Він грає в такий самий футбол, як і минулого сезону. Різниця в тому, що «Арсенал» вигравав більшість своїх ігор минулого сезону, тому ніхто не сумнівався в його здібностях або в його виступах.

Люди завжди шукають винного, коли команда працює не так добре, як ми звикли. Я думаю, що для багатьох людей Зінченко був цапом відбувайлом цього сезону.

Це величезна ганьба. У минулому сезоні Зінченка вважали головною причиною того, чому «Арсенал» був настільки хорошим, а цього сезону деякі люди кажуть, що він недостатньо хороший.

Коли ти виграєш, все прекрасно. Коли ви програєте, люди будуть шукати винних гравців», – сказав Санья.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *