Михайло Мудрик прокоментував перемогу над Ньюкаслом у матчі Кубка ліги

Михайло Мудрик

Український легіонер «Челсі» Михайло Мудрик прокоментував яскраву перемогу своєї команди в матчі 1/4 фіналу Кубка англійської ліги над «Ньюкаслом» (1:1, 4:2 по пенальті).

Зазначимо, що Мудрик з’явився на 78-й хвилині і зрівняв рахунок на 90+2 хвилині, а також поставив переможну крапку в серії післяматчевих пенальті.

«Очевидно, що це багато для мене означає. Іноді трапляються речі, коли ви вірите один в одного і вірите до кінця. У житті все можливо.

Іноді, коли гра складається непросто, потрібно продовжувати тиснути і вірити до останньої секунди, тому що це футбол і все може трапитися.

Перед цією грою наш головний тренер сказав, що ми постараємося виграти цей титул. Після цієї гри наші плани не змінилися. Ми дивимося вперед. Ми постараємося виграти титул.

На мою скромну думку, ми рухаємося в правильному напрямку. Ми повинні довіряти тренувальному процесу, нашому тренеру і один одному.

У нас справді сильна команда. Іноді, щоб виграти щось велике, нам потрібен час», – сказав Мудрик.