Стала відома доля матчу Борнмут – Лутон, який було перервано через зупинку серця одного з гравців

ФК Лутон

Матч 17-го туру англійської Прем’єр-ліги «Борнмут» — «Лутон Таун» (1:1), який було перервано через свідомість гравця гостей Тома Лок’єра, буде переграно.

Правило L15 АПЛ свідчить, що будь-яка гра, перервана за згодою судді, буде переграна, а дату та час початку матчу буде визначено керівництвом ліги. Очікується, що АПЛ планує дотримуватись протоколу, викладеного в регламенті, тому гра розпочнеться з першої хвилини.

Нагадаємо, на 59-й хвилині Лок’єр знепритомнів, впав на газон і переніс зупинку серця. На той момент рахунок матчу був 1:1. До нього одразу побігли медичні бригади обох команд, які почали надавати допомогу. Незабаром Тома забрали на ношах у підтрибунне приміщення і відправили до лікарні, де гравець прийшов до тями.