Юрген Клопп прокоментував неймовірну перемогу Ліверпуля над Фулгемом

Юрген Клопп відзначив естетичну привабливість матчу з “Фулхемом” (4:3).

«Здається, я ніколи не бачив гри з такою кількістю красивих голів. Але через свою дурнуватість ми мало не програли. У першому таймі, коли ми дарували голи, гра в обороні була жахливою.

У футболі все вирішують подробиці. Ми грали дійсно добре, було багато хороших моментів, але на перерву пішли за рахунку 2:2, і це було закономірно.

Суперник не відставав і забив приголомшливий гол. Рахунок став 2:3 і кожен у футболці «Фулхема», можливо, подумав, що на це все, але ми зуміли відповісти двома голами світового рівня.

Ми кілька разів змінювали ігрову систему. Були напружені моменти і слід віддати належне «Фулхему» за гарний задум. Коли ми збивалися, вони одразу створювали нам проблеми.

Сьогоднішній матч затьмарила травма Матіпа. Йому не пощастило, але все виглядає недобре. Я практично впевнений, що він вибув», – сказав головний тренер «Ліверпуля» в ефірі Sky Sports.