Мудрик заробив пенальті: огляд результативного матчу Челсі – Брайтон (Відео)

Лондонський “Челсі” вдома здобув перемогу над “Брайтоном” у матчі 14-го туру АПЛ із рахунком 3:2.

Челсі – Брайтон 3:2

Голи: Фернандес (17, 65, з пенальті), Колвілл (21) — Буонанотте (43), Педро (90+2)

Челсі: Санчес — Дісасі, Бадіашиль, Сілва, Колвілл — Фернандес, Кайседо — Стерлінг (Палмер, 66), Ґаллагер, Мудрик (Броя, 81) — Джексон (Маатсен, 72)

Брайтон: Стіл — Велтман, ван Геке, Іґор (Бейкер-Боайті, 84), Гіншелвуд (Педро, 57) — Балеба (Ґросс, 58), Ґілмор — Буонанотте (Мітома, 57), Лаллана (Мілнер, 57), Адінґра — Ферґюсон

Попередження: Ґаллахер (31), Кайседо (52), Фернандес (60), Санчес (88) — Гіншелвуд (45+6), Іґор (58), Ґросс (60), Мілнер (64), Педро (90+14)

Вилучення: Ґаллагер (45)

Перемогу лондонцям приніс дубль Енцо Фернандес. Аргентинець забив з гри на 17-й хвилині та реалізував пенальті на 65-й хвилині. Ще один м’яч на рахунку Леві Колвілла (21-а хвилина).

За гостей на 43 хвилині забив Факундо Буонанотте. На 90+2 хвилині перевагу синіх до мінімуму скоротив Жоау Педро.

Команда Маурісіо Почеттіно грала у меншості з 45-ї хвилини — дві жовті картки отримав Конор Галлахер.

Таким чином, “Челсі” (19 очок) піднявся на десяте місце в АПЛ. “Брайтон” (22) йде восьмим у турнірній таблиці.