Комічна помилка воротаря та розгром від “червоних” – в огляді матчу Ліверпуль – Ноттінгем (Відео)

Юрген Клопп

Сьогодні, 29 жовтня, у матчі десятого туру англійської Прем’єр-ліги зустрілися «Ліверпуль» та «Ноттінгем Форест».

Команди грали на стадіоні “Енфілд”. Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Крісом Каваною (Ланкашир).

У середині першого тайму, на 31-й хвилині Діогу Жота відкрив рахунок у матчі, вивівши «Ліверпуль» уперед. Незабаром на 35-й хвилині Дарвін Нуньєс із передачі Домініка Собослаї подвоїв перевагу господарів. Наприкінці матчу, на 77-й хвилині Мохамед Салах із передачі Собослаї забив третій гол «червоних» у матчі, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 3:0, розгромна перемога «Ліверпуля».

“Ліверпуль” – “Ноттінгем Форест” 3:0

Голи: Жота 31, Нуньєс 35, Салах 77

Ліверпуль: Аліссон – Александер-Арнольд, Конате, ван Дейк, Цімікас – Собослай, МакАллістер, Гравенберх (Елліот 59) – Салах, Нуньєс (Ендо 80), Жота (Гакпо 58)

Ноттінгем: Тернер – Ор’є, Болі (Авонії 69), Ніакате, Мурільо, Айна (Тоффоло 69) – Гіббс-Вайт (Вільямс 83), Мангала (Сантос 83), Сангаре, Домінгес (Єйтс 69) – Еланга

Попередження: Александер-Арнольд 19, МакАллістер 58 – Мангала 33, Домінгес 52

Після результату цього матчу “Ліверпуль” набрав 23 очки в 10 матчах і піднявся на третій рядок у турнірній таблиці АПЛ. У свою чергу, після аналогічної кількості матчів “Ноттінгем Форест” заробив десять очок і знаходиться на 16-му місці. Турнірну таблицю АПЛ зараз очолює лондонський «Тоттенхем», який має в активі 26 очок.