Ман Сіті завдяки дублю Голанда розгромив Манчестер Юнайтед

Ерлінг Холанд

Завершився центральний матч 10-го туру АПЛ. На легендарному “Олд Траффрод” Манчестер Юнайтед вдома приймав Манчестер Сіті.

Манчестер Юнайтед – Манчестер Сіті – 0:3

Голи: Голанд (26 пен, 49), Фоден (80)

Перед матчем команди і глядачі на стадіоні вшанували легенду “дияволів” Боббі Чарльтона, який тиждень тому пішов з життя.

МЮ відверто не найкращим чином почав сезон, тому навіть фактор свого поля не робив їх фаворитами. Гра це підтвердила.

Діючий чемпіон Англії вийшов вперед на 26-й хвилині. Гості заробили право на пенальті. Андре Онана декілька днів тому відбив удар з “крапки” у матчі Ліги чемпіонів, але на цей раз не зміг виручити команду – Ерлінг Голанд забив.

На початку другого тайму норвезький нападник оформив дубль. Ближче до кінця гри англійський хавбек “містян” Філ Фоден довів рахунок до розгромного.

МЮ з 15 очками залишився на 8-у місці в АПЛ. Ман Сіті тепер має 24 пункти, що дозволяє ділити 2-3 місце з Арсеналом. Лідирує Тоттенгем – 26 очок.