Нема Мудрика, нема голів: Челсі зазнав ганебної поразки у 10-му турі АПЛ (Відео)

Челсі – Брайтон

Завершився матч 10-го туру англійської Прем’єр-ліги, в якому зустрічалися лондонські “Челсі” та “Брентфорд”.

Команди грали на стадіоні “Стемфорд Брідж” у Лондоні (Англія). Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі із Саймоном Хупером. “Брентфорд” здобув перемогу з рахунком 2:0.

“Челсі” – “Брентфорд” 0:2

Голи: Піннок (58), Мбемо (90+6)

Челсі“: Санчес — Дісасі (Джеймс, 67), Сілва, Колвілл, Кукурелья (Вашингтон, 80) — Ґаллахер, Кайседо (Уґочукву, 81) — Мадуеке (Маатсен, 67), Палмер, Стерлінг — Джексон

Брентфорд“: Флеккен — Рорслев, Айєр, Піннок, Коллінз, Гікі (Ґоддос, 84) — Єнсен (Оньєка, 64), Норґор, Янельт (Ярмолюк, 76) — Мбемо, Вісса (Мопе, 76)

Попередження: Кайседо (78) — Мопе (56), Оньєка (85), Норґор (90+6)

Огляд матчу:

Рахунок відкрив захисник «Брентфорда» Ітан Піннок, який відзначився на 58-й хвилині. Йому асистував Брайан Мбемо. На 90+6-й хвилині забитим м’ячем відзначився Брайан Мбемо, коли гравці Брентфорда втекли в контратаку на порожні ворота.

“Брентфорд” займає 10-е місце в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги сезону-2023/2024. Команда набрала 13 очок за 10 матчів. “Челсі” знаходиться на 11-му рядку, заробивши 12 очок. Турнірну таблицю чемпіонату Англії очолює “Тоттенхем Хотспур” (26).