Маурісіо Почеттіно пояснив, чому вирішив замінити Михайла Мудрика на 66-й хвилині

Михайло Мудрик

Головний тренер лондонського «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував рішення щодо заміни Михайла Мудрика на 66-й хвилині в матчі 9-го туру АПЛ проти лондонського «Арсенала».

«Він грав добре, йому ще треба вдосконалюватись, для мене він все ще не в найкращій формі.

Нам потрібні були зміни, посиливши тиск у нападі з Ніколасом Джексоном. Гра була ближчою до 3:0, ніж до 2:1.

Ми хотіли чинити тиск, а не говорити, що ось 2:0, нам треба захистити результат».

21 жовтня відбувся матч 9-го туру АПЛ між клубами «Челсі» та «Арсенал». Гра завершилась із рахунком 2:2.

Михайло Мудрик відіграв 66 хвилин, після чого був замінений на Джексона. За цю гру він отримав 7,2 бала від статистичного порталу SofaScore. Це одна з найкращих оцінок серед усіх гравців “Челсі”.

Український захисник “Арсенала” Олександр Зінченко зіграв один тайм, в перерві його змінив Томіясу. На 11-й хвилині Зінченко заробив жовту картку, сфоливши проти Мудрика. За цю гру Олександр отримав від SofaScore 6,2 бала. Це найгірша оцінка серед усіх гравців “Арсенала”.

“Челсі” набрав 12 очок і піднявся на дев’яте місце в турнірній таблиці АПЛ. “Арсенал” з 21 очком займає друге місце.

У наступному турі АПЛ “Челсі” зіграє проти “Брентфорда”, а “Арсенал” зустрінеться з “Шеффілд Юнайтед”.