Дві червоні, автогол та скандальне рішення VAR – в огляді матчу Тоттенгем – Ліверпуль (Відео)

Тоттенгем - Ліверпуль

У матчі сьомого туру англійської Прем’єр-ліги лондонський Тоттенгем на своєму полі вирвав перемогу над Ліверпулем із рахунком 2:1.

Тоттенгем – Ліверпуль 2:1

Голи: Сон Хин Мін, 36, Матіп, 90+6 (автогол) — Гакпо, 45+4.

Тоттенгем: Вікаріо — Удоджі (Девіс, 83), ван де Вен, Ромеро, Порро — Біссума (Гейб’єрг, 90), Сарр (Скіпп, 83) — Рішарліссон, Меддісон (Веліс, 90), Кулушевські — Сон Хин Мін (Соломон, 69).

Ліверпуль: Аліссон — Робертсон, ван Дейк, Матіп, Гомес (Конате, 73) — Джонс, Мак Аллістер (Гравенберх, 80), Собослаї — Луїс Діас (Ендо, 73), Салах (Александер-Арнольд, 74), Гакпо (Діогу Жота, 69).

Попередження: Удоджі, Біссума, Ромеро — Мак Аллістер, Салах, Діогу Жота, Робертсон, Аліссон.

Вилучення: Джонс, 26 (пряма червона), Діогу Жота, 69 (друга жовта).

Матч відмітився скандальною роботою арбітрів. Вже на 26 хвилині команда Юргена Клоппа залишилася у меншості після прямої червоної картки для Джонса, а через вісім хвилин було скасовано гол Діаса через офсайд, якого насправді не було.

За дві хвилини Тоттенхем зміг відкрити рахунок у матчі зусиллями Сон Хин Міна, який скористався передачею Рішарлісона. Однак ще до перерви “червоні” відігралися завдяки голу Гакпо у компенсований час.

Потім у середині другого тайму Ліверпуль залишився вдев’ятьох після видалення Діогу Жоти, який отримав другу жовту картку за пару хвилин. “Шпори” завдяки автоголу Матіпа таки вирвали перемогу.