Борнмут Іллі Забарного сенсаційно відібрав очки у Челсі Михайла Мудрика: огляд матчу (Відео)

Михайло Мудрик

У матчі п’ятого туру чемпіонату Англії Челсі в гостях не зумів перемогти Борнмут – 0:0.

За відведені 90 хвилин зустрічі жодній із команд не вдалося відкрити рахунок у матчі. Ближче до перемоги були лондонці, але Ніколас Джексон у першому таймі влучив у штангу, а після перерви Рахім Стерлінг ударом зі штрафного влучив у перекладину.

Борнмут – Челсі – 0:0

Борнмут“: Нето — Ааронс, Забарний, Келлі, Керкез (Сенесі, 74) — Крісті (Брукс, 89), Кук — Уаттара (Клюйверт, 63), Біллінґ, Таверньє (Сіністерра, 74) — Соланке

Челсі“: Санчез — Ґюсто, Дісасі, Сілва, Колвілл (Чілуелл, 81) — Уґочукву, Ґаллахер — Стерлінг, Фернандес (Маатсен, 81), Мудрик (Палмер, 63) — Джексон

Попередження: Керкез (62) – Стерлінг (4), Мудрик (41), Дісасі (76), Джексон (80), Чілуелл (90+6)

Український півзахисник Челсі Михайло Мудрик уперше у сезоні вийшов у стартовому складі та був замінений у другому таймі. Захисник Борнмута Ілля Забарний також вийшов у основі своєї команди та відіграв весь матч.

Після цього матчу Челсі набрав 5 очок і посідає 14-те місце у турнірній таблиці АПЛ. Борнмут знаходиться на 15-й позиції.

У наступному турі чемпіонату Англії Челсі зіграє проти Астон Вілли, а Борнмут гратиме з Брайтоном на виїзді.