Ілля Забарний розповів, що думає про власні виступи за Борнмут

Захисник «Борнмута» Ілля Забарний сказав, що він адаптувався до графіка матчів в Англії.

— В останньому матчі з «Брентфордом» ви пропустили на останніх хвилинах (2:2)…

— Це футбол, тут треба викладатися на максимум, де б ти не був: в Англії чи Україні. Все буває, могли також виграти, могли програти. Будемо рухатись далі, бо попереду ще багато важких матчів — треба брати свої очки.

— У команді задоволені стартом сезону?

— Звісно, ні. Хотілось би набрати очки, але розуміємо, що суперник також десь був можливо вище класом, тому важко грати. Але всі розуміють, що ще є шанс набрати свої очки. Не те, що шанс є, а так і буде.

— Втягнувся вже у цей насичений англійський графік?

— Все добре, я вже адаптувався, можна сказати на 100%. Добре почуваюсь і в команді, і в житті. Готуюсь до ігор, адже матчі дуже важкі, дуже виснажливі, реально треба добре готуватися.

— Через велику інтенсивність потрібно бути добре готовим функціонально?

— Ну, по-перше, так. Але й морально теж. Не можна відлучатися на жодну секунду. Тому що досить високий темп і треба бути зосередженим кожну мить. Якщо ти з м’ячем, ти можеш відразу його втратити, потім контратака і… Тобі потрібно завжди думати про твою позицію на полі і багато чого іншого.

— Відчуваєш свій прогрес?

— Я не так багато ігор зіграв, але звісно відчув це на тренуванні, що трішки відрізняється ставлення до футболу в цілому. Можна сказати, що я додав у багатьох аспектах, але й бачу, що можу ще, – сказав Забарний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->