Арсенал в шаленому матчі обіграв Манчестер Юнайтед: огляд гри (Відео)

Арсенал – Манчестер Юнайтед

Завершився матч 4-го туру англійської Прем’єр-ліги між лондонським “Арсеналом” та “Манчестер Юнайтед”.

Зустріч відбулася на стадіоні “Емірейтс – Ешбертон Гроув” у Лондоні. Господарі здобули перемогу з рахунком 3:1. Гру обслужила бригада арбітрів на чолі з Ентоні Тейлором.

Рахунок був відкритий на 27-й хвилині, коли Маркус Рашфорд вивів манкуніанців уперед. Вже наступної хвилини Мартін Едегор зрівняв рахунок. У компенсований до другого тайму час «Арсенал» вирвав перемогу завдяки голам Деклана Райса та Габріела Жезуса – 3:1.

Арсенал – Манчестер Юнайтед 3:1

Голи: Едегор, 28, Райс, 90+6, Жезус, 90+11 – Решфорд, 27

Арсенал: Рамсдейл – Вайт, Саліба, Габріель, Зінченко (Томіясу, 76) – Едегор (Жоржиньо, 90+9), Райс, Гаверц (Вієйра, 76) – Сака, Нкетія (Жезус, 76), Мартінеллі (Нельсон, 90) .

Манчестер Юнайтед: Онана – Ван-Бісака, Лінделеф (Еванс, 84), Мартінес (Магвайр, 67), Далот – Каземіро, Еріксен, Антоні (Гарначо, 84), Фернандеш, Решфорд – Марсьяль (Гойлунд, 67).

Попередження: Сака, Жезус – Лінделеф, Мартінес, Онана

За підсумками зустрічі “Арсенал” піднявся на п’яту сходинку чемпіонату Англії – 2023/2024, а “Манчестер Юнайтед” опустився на 11-у позицію.