Михайло Мудрик

Колишній гравець збірної Англії Ґабріель Аґбонлахор висміяв Челсі за поразку від Ноттінгем Форест в четвертому турі АПЛ (0:1).

21 удар і лише два потрапили у площину воріт. Челсі витратив 1 мільярд фунтів стерлінгів на середніх гравців. Чому вони не пішли й не купили Мбаппе чи Кейна?

Мудрик ледь не подарував два голи. Він був абсолютно нікчемним. Він зіграв 19 матчів, у яких забив 0 голів“, – сказав Ґабріель Аґбонлахор в talkSPORT.

Нагадаємо, що Ноттінгем Форест переграв Челсі з мінімальним рахунком 1:0. Михайло Мудрик з’явився на полі на 77 хвилині, але нічим допомогти своїй команді не зумів.

One thought on ““Він був абсолютно нікчемним”: екс-нападник збірної Англії жорстко розкритикував Мудрика

1. а що це за мбулахор? ніколи такого не чув, спеціаліст фейковий… Мудрик виходить на 17 хвилин і ця мбулахова вимагає від нього перемоги? ти тренера питай бамбула чорна