Капітан Ньюкасла потрапив у серйозну вуличну бійку: відомі деталі

Капітан «Ньюкасла» Джамаал Ласселс міг загинути через вуличні розбірки. Як повідомляє Daily Mail, 19 серпня захисник повернувся до Тайнсайду після гри “сорок” з “Манчестер Сіті” (0:1) в АПЛ і зустрівся з другом, а також своїм молодшим братом.

Коли вони вийшли з нічного клубу Chinawhite, чоловік ліктем ударив у горло 19-річного родича футболіста. За словами очевидців, Ласселс відштовхнув нападника, після чого в нього кинули пляшку горілки (вона пролетіла повз голову гравця). Потім група з 6-8 осіб напала на капітана «Ньюкасла» та почала бити «з усіх боків».

Ласселс повалив одного з кривдників на землю. Судячи з відеозапису, що потрапив у розпорядження Daily Mail, він схилився над цією людиною і, мабуть, закликав заспокоїтися, але тут його вдарили в обличчя, спровокувавши удар у відповідь.

Удар по обличчю отримав і брат гравця – у нього пішла кров. Їхнього друга вдарили ногою в голову, після чого той знепритомнів і згодом потрапив до лікарні.

У ході конфлікту, як стверджується, нападники погрожували застрелити Ласселса. Вони встигли втекти до прибуття поліції, яка тепер розслідує бійку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *