Фулгем сенсаційно відібрав очки у Арсенала в 3-му турі АПЛ: відомо, яку оцінку отримав Зінченко (Відео)

Олександр Зінченко

У поєдинку третього туру чемпіонату Англії Арсенал на своєму полі переміг Фулгем із рахунком 2:1.

Каноніри несподівано пропустили вже на першій хвилині гри – гол забив Андреас Перейра. Після перерви Арсенал зумів не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед: спочатку пенальті реалізував Букайо Сака, а потім відзначився Едді Нкетіа.

Гості догравали зустріч у меншості після вилучення Калвіна Бессі, але зуміли відігратися на 87-й хвилині завдяки голу Жоау Пальїньї.

Арсенал – Фулгем – 2:2

Голи: Сака, 70, з пенальті, Нкетіа, 73 – Перейра, 1, Пальінья, 87

Вилучення: Бессі, 83

Український захисник Олександр Зінченко вийшов на заміну на 56-й хвилині за рахунку 0:1. Команди зіграли 10 доданих хвилин.

Статистичний портал SofaScore поставив фулбеку оцінку 6.8 – це один з найнижчих показників у лондонців.

В активі Зінченка 1 перехоплення, 1 з 2 виграних єдиноборств, 9 втрат, 47 дотиків, 30 з 32 виконаних пасів, 2 ключових передачі, 0 точних навісів з 5 та одна невдала спроба дриблінгу.

Після цього матчу Арсенал набрав 7 очок і посідає друге у турнірній таблиці АПЛ. Фулгем знаходиться на 11-й позиції.

У наступному турі чемпіонату Англії Арсенал гратиме з Манчестер Юнайтед, а Фулгем зіграє проти Манчестер Сіті.