Мейсон Грінвуд прокоментував розірвання контракту з Манчестер Юнайтед

Мейсон Грінвуд

Колишній нападник «Манчестер Юнайтед» Мейсон Грінвуд висловився щодо взаємного розриву контракту з «червоними дияволами». Таке рішення клуб ухвалив у понеділок, 21 серпня.

«Я розумію, що люди засуджуватимуть мене через те, що вони бачили та чули у соціальних мережах, і я знаю, що люди думатимуть найгірше.

Мене виховували в дусі того, що насильство чи жорстокість у будь-яких стосунках – це неправильно, я не робив того, в чому мене звинувачували. Однак я повністю визнаю, що робив помилки у своїх відносинах, і беру на себе частину відповідальності за ситуації, що призвели до тих публікацій у соціальних мережах. Я розумію, що зобов’язаний подавати гарний приклад як професійний футболіст, і зараз я зосереджений на більш серйозній відповідальності – бути батьком та добрим партнером.

Сьогоднішнє рішення було частиною спільного процесу між «Манчестер Юнайтед», моєю сім’єю та мною. Найкраще рішення для всіх нас – це продовження моєї футбольної кар’єри за межами «Олд Траффорд». Там, де моя присутність не відволікатиме клуб. Я дякую «Юнайтеду» за підтримку, яку він надавав мені з того часу, як я став гравцем у віці семи років. Частина мене завжди належатиме «Юнайтеду».

Я безмежно вдячний своїй сім’ї та всім близьким за підтримку, і тепер мені належить відплатити за довіру, яку я оточую. Я маю намір стати найкращим футболістом, але найголовніше – добрим батьком, найкращою людиною і використати свої таланти в позитивному ключі на полі та за його межами», — написав Грінвуд у своїх соціальних мережах.

Нагадаємо, Грінвуд не грав за «червоних дияволів» понад 18 місяців після арешту за підозрою у спробі зґвалтування та нападу. Кримінальну справу стосовно 21-річного футболіста було припинено у лютому 2023 року, але він все одно був усунений від тренувань та матчів манкуніанців. До сьогодні гравець тренувався за індивідуальною програмою, щоб підготуватися до можливого повернення у футбол. Цього літа у футболіста та дівчини, яка звинуватила його у зґвалтуванні, народилася дитина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->