Лондонському Челсі загрожує позбавлення очок в АПЛ: відома причина

Челсі

Лондонському «Челсі» загрожує позбавлення очок, а також штраф з боку АПЛ за здійснення секретних виплат офшорним компаніям за правління Романа Абрамовича.

Про це повідомляє Daily Mail із посиланням на The Times.

За інформацією джерела, нові американські власники лондонського клубу на чолі з Тоддом Боулі повідомили АПЛ, футбольну асоціацію Англії та УЄФА про багаторазові порушення правил за правління російського бізнесмена Романа Абрамовича. Тоді на рахунку “Челсі” вважалося безліч виплат різним офшорним компаніям, пов’язаним із трансферами “аристократів”.

Важливо відзначити, що самі виплати не вказувалися у річних фінансових звітах клубу, що порушує правила ліги. АПЛ вже розпочала своє розслідування. Поки що провину лондонського клубу ще не вдалося довести, але якщо це станеться, “Челсі” можуть позбавити очок у чемпіонаті або змусити виплатити великий штраф. Представники як АПЛ, так і лондонського клубу відмовилися від коментарів щодо цієї ситуації.

Нагадаємо, раніше УЄФА оштрафував лондонський «Челсі» на €10 млн за порушення правил ліцензування клубів та фінансового фейр-плей за схоже порушення правил (надання неповної фінансової інформації).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->