Кинув чіпсами в 60-річну жінку: колишній гравець Ньюкасла, Чарльтона та Болтона засуджений до 20 місяців ув’язнення

Вихованець Ньюкасла Маркус Меддісон був ув’язнений після того, як він жбурнув сирними чіпсами в 60-річну жінку і вдарив її, коли був у стані алкогольного сп’яніння.

Меддісон напав на жертву, коли вона поверталася додому з центру Дарлінгтона з донькою. Він жбурнув у матір сирні чіпси після того, як назвав її доньку “товстою хво**ою“.

На попередніх слуханнях Коронний суд Тіссайду заслухав, що Меддісон, який на той час грав за футбольний клуб Дарлінгтон, уже мав конфлікт з двома жінками. Це все відбулося ще вересні 2022 року.

Прокурор Робін Тертон сказав, що Меддісон і його друг вийшли з пабу “The Gate” близько 3 години ночі та зупинилися біля кебабної, перш ніж повернутись додому. Прокурор сказав, що 29-річний хлопець перекинувся словами з донькою жертви, сказавши: “”Іди н***й, не наближайся до мене, ти товста х****а“. Потім він ;бурнув сирні чіпси в 60-річну жінку, яка була поруч з донькою, яку словесно образив футболіст.

У суді стало відомо, що Меддісон впав, коли кидав їжу, а потім встав і вдарив жінку в обличчя. Підсудний втік з місця події. У жінки був зламаний ніс. У суді стало відомо, що жертву доставили в Дарлінгтонський меморіальний госпіталь, і при огляді виявили набряк і синці на лівій стороні її обличчя. КТ виявила численні переломи середньої кістки обличчя.

У вівторок Меддісон постав перед судом корони Тіссайда для винесення вироку. На пом’якшення покарання його адвокат Табіта Бак сказала, що підсудний раніше не судимий і дуже розкаюється у своїх діях. Вона сказала, що Меддісон кинув пити після інциденту та зізнався в ненавмисному завданні тяжких тілесних ушкоджень.

Суд прийняв рішення засудити футболіста до 20 місяців ув’язнення. Маркус Меддісон грав також за Чарльтон, Болтон, Халл Сіті, Пітерборо та Спалдінг.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *