Знищили клуб актора Райана Рейнольдса: Челсі здобув перемогу у дебютному матчі Почеттіно (Відео)

Маурісіо Почеттіно

Лондонський «Челсі» під час передсезонного збору в США провів контрольний спаринг із клубом «Рексхем» з Уельсу.

Команда зустрілася з клубом актора Райана Рейнольдса у США, у місті Чапел-Хілл. Лондонці переграли суперників із рахунком 5:0. Це був перший матч команди під керівництвом Маурісіо Почеттіно.

Перший гол у матчі було забито вже на третій хвилині гри. Ян Матсен, який провів минулий сезон у Бернлі, відкрив рахунок. Йому асистував Ніколас Джексон. На 42-й хвилині Матсен оформив дубль після точної передачі Карні Чуквуемекі. Наступний свій гол «Челсі» забив лише на 80-й хвилині – відзначився Конор Галлахер після пасу Рахіма Стерлінга. Через десять хвилин забив Крістофер Нкунку. Чезаре Казадей став автором гольової передачі. І вже у компенсований час Бен Чілуелл встановив підсумковий рахунок на табло. Анжело став автором асиста.

«Челсі» – «Рексхем» – 5:0

Голи: Матсен, 3, 42, Галлахер, 80, Нкунку, 90, Чілуелл, 90+3

Огляд матчу:

Свій наступний матч “Челсі” проведе 23 липня з “Брайтон енд Хоув Альбіон”. Гра знову пройде в США і почнеться о 2:00.

У матчі проти “Рексхема” головний тренер «синіх» Маурісіо Почеттіно не задіяв українського півзахисника Михайла Мудрика.