Гучний трансфер в АПЛ: Ліверпуль офіційно оголосив про трансфер діючого чемпіона світу з футболу

Алексіс Мак Аллістер

Англійський «Ліверпуль» на своєму офіційному сайті оголосив про придбання півзахисника «Брайтона» Алексіса Мак Аллістера.

24-річний аргентинський футболіст успішно пройшов медобстеження та погодив умови особистого контракту.

«Відчуття приголомшливі, це здійснена мрія. Я не можу дочекатися початку моєї гри за клуб. Я хотів приєднатися до команди з першого дня передсезонної підготовки, тому добре, що все сталося саме так. З нетерпінням чекаю на зустріч зі своїми товаришами по команді.

Цей рік був фантастичним для мене — перемога на чемпіонаті світу, те, чого ми здобули з «Брайтоном». Але тепер настав час подумати про «Ліверпуль» і намагатися бути найкращим гравцем і найкращою людиною щодня», — прокоментував свій перехід Мак Аллістер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *