Мікель Артета пояснив причини ганебної поразки Арсеналу в матчі АПЛ проти Брайтона

Мікель Артета

Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета прокоментував розгромну поразку від «Брайтона» (0:3).

«Ми обговорювали, що за «Брайтоном» буде важко вгнатися. Перший тайм був конкурентним. Ми повинні були краще реалізовувати свої можливості. У другому таймі намагалися продовжити свою роботу, додавши кілька коректив, але швидко пропустили. Після цього вже була гра, яку хотів «Брайтон». Спробували зреагувати, але подарували другий дурний гол.

Усвідомлювали, який сьогодні був виклик. Це дуже відрізнялося від того, що було з «Ньюкаслом». Я пишаюся тим, що ми зробили тоді, але сьогодні ми змушені попросити вибачення перед нашими людьми.

Не маю поняття, чи програє «Манчестер Сіті» свій матч («містяни» можуть оформити чемпіонство у грі з «Челсі» – прим.). Повинен думати про те, як покращитися нам та перемогти «Ноттінгем Форест».

Математично ми досі можемо стати чемпіонами, але сьогодні неможливо думати про це», – сказав Артета.