Арсенал без Зінченка зазнав ганебної поразки в АПЛ та поховав свої шанси на чемпіонський титул (Відео)

Арсенал

Завершився матч 36-го туру англійської Прем’єр-ліги між «Арсеналом» та «Брайтоном». Команди грали на стадіоні “Емірейтс – Ешбертон Гроув” у Лондоні. Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Ендрю Медлі.

Гра завершилася розгромною перемогою “Брайтона” з рахунком 3:0.

На 51-й хвилині матчу “чайки” вийшли вперед зусиллями молодого форварда Хуліо Енсісо.

За чотири хвилини до кінця основного часу матчу гравець Брайтона Деніз Ундав збільшив перевагу в рахунку своєї команди.

Точку в матчі поставив захисник «чайок» Первіс Еступіньян, забивши на 96-й хвилині. Гра так і завершилася – розгромна перемога гостей із рахунком 3:0.

Арсенал – Брайтон 0:3

Голи: Енсісо, 51, Ундав, 86, Еступіньян, 90+6

Арсенал: Рамсдейл – Вайт, Ківьор, Габріель, Тірні – Едегор (Сміт-Роу, 77), Жоржиньо (Парті, 60), Джака (Нельсон, 60) – Сака, Жезус (Нкетіа, 77), Мартінеллі (Троссард, 20)

Брайтон: Стіл – Гросс, Колвілл, Данк, Еступіньян – Кайседо, Гілмор (Велбек, 60), Енсісо (Ундав, 82), Мак Аллістер, Мітома – Фергюсон (Буонанотте, 77)

Попередження: Парті – Есутпіньян, Гросс

Таким чином, «Арсенал» продовжує посідати друге місце у турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги сезону-2022/2023. Команда ускладнила собі життя у боротьбі за чемпіонський титул: «каноніри» мають в активі 81 очко після 36 матчів і відстають від «Манчестер Сіті», що йде першим, на чотири очки. При цьому підопічні Хосепа Гвардіоли мають одну гру у запасі.

“Брайтон” знаходиться на шостому рядку, заробивши 58 очок після 34 матчів.