Роберто Де Дзербі прокоментував сенсаційну поразку від Евертона Миколенка

Головний тренер «Брайтона» Роберто Де Дзербі прокоментував поразку від «Евертона» (1:5) у 35-му турі АПЛ.

«Дуже важко пояснити цю гру. Це була справді дивна гра. Ми пропустили перший гол на 30-й секунді. Це був не справжній «Брайтон», це поганий день.

Проблема не в тактичній настанові, ми не підготувалися з точки зору мотивації, з точки зору ментальності. Зіграти багато матчів за короткий період часу важко. Ми не звикли грати так багато ігор, над нашим менталітетом треба працювати.

Я можу це зрозуміти. Я все ще пишаюся своїми гравцями. Перший відповідальний – це тренер. Це моя відповідальність.

Ми повинні запам’ятати цю гру і цю дату, 8 травня, тому що це може бути дуже важливим днем ​​для нас, якщо ми покращимо менталітет. Ми повинні підготуватися до наступної гри, якщо ми хочемо боротися за велику мету.

До цього матчу ми грали у фантастичний футбол і отримували фантастичні результати. Ми повинні пишатися своєю роботою. Сьогодні ми зробили велику помилку, тому що показали, що не готові грати в цю гру. Занадто багато помилок, ми програли в першому таймі, ми не були справжнім «Брайтоном». Це те, що ми повинні покращити», – сказав Де Дзербі.