Головний тренер Манчестер Юнайтед висловився про сенсаційну поразку проти Вест Хема в АПЛ

Головний тренер “Манчестер Юнайтед” Ерік тен Хаг прокоментував поразку своєї команди від “Вест Хема” (0:1) у матчі 35-го туру АПЛ.

«Думаю, у першому таймі ми грали досить добре і створили багато моментів, але суперник скористався першим своїм шансом. Звісно, я розчарований результатом, як і після гри у четвер («Манчестер Юнайтед програв «Брайтону» 0:1. — Прим.).

Ми самі винні у поразці, і тепер у нас вперше з Різдва є вільний тиждень. Нам потрібно відновити сили, тому що обидва другі тайми в останніх матчах ми провели нижче за свій рівень», — цитує головного тренера «Ман Юнайтед» BBC.

«Манчестер Юнайтед» зазнав другої поразки поспіль у рамках англійської Прем’єр-ліги, поступившись «Вест Хему» в гостях. Раніше “червоні дияволи” програли “Брайтону” (0:1), а перед цим перемогли “Астон Віллу” (1:0).