Тотальний погром: команда екс-тренера Шахтаря здобула нищівну перемогу в 34-му турі АПЛ (Відео)

У суботу, 29 січня, відбувся матч 34-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Брайтон» та «Вулвергемптон». Гра завершилася з рахунком 6:0 на користь «чайок».

Підопічні Роберто Де Дзербі вже на 40-й хвилині зняли всі питання про переможця: «чайки» вели в рахунку 4:0 завдяки голам Ундава, Велбека та двічі Гросса.

Після перерви футболісти “Брайтона” продовжили терзати оборонні ряди “вовків”. Ігрова перевага команди Де Дзербі вилилася ще у два забиті м’ячі: дублі оформили Велбек та Ундав.

Брайтон – Вулвергемптон – 6:0

Голи: Ундав, 6, 66, Гросс, 13, 26, Велбек, 39, 48

Відеоогляд матчу:

Таким чином, “чайки” розташовуються на восьмому місці і продовжують боротися за єврокубки. В активі команди 52 бали після 31 гри. “Вулверхемптон” займає 13-е місце, набравши 37 балів.