Капітан Тоттенгема висловився про ганебну поразку у матчі з Ньюкаслом в АПЛ

Уго Льоріс

Капітан і воротар “Тоттенхема” Уго Льоріс підбив підсумки матчу 32-го туру чемпіонату Англії з “Ньюкаслом” (1:6).

«Це справді дуже соромний результат. Ми маємо вибачитися перед нашими вболівальниками. Ми не показали належного рівня та не змогли відповідати «Ньюкаслу». Ми погано себе показали у багатьох аспектах і провалили перший тайм.

Друга половина – інша історія, але це все одно не змінює суті. Справа навіть не в тактиці – ми просто не могли боротися і скрізь спізнювалися. Я думаю, Ньюкасл показав відмінну гру, вони діяли агресивно і активно атакували», – наводить слова Льоріса BBC.

“Тоттенхем” розгромно поступився “Ньюкаслу” на виїзді з рахунком 1:6. Льоріс пропустив п’ять м’ячів вже на 20-й хвилині першого тайму і в перерві був замінений на Фрейзера Форстера.

У “Ньюкасла” після 31 гри є в активі 59 очок. Команда розташовується на третьому рядку в турнірній таблиці. “Тоттенхем”, у свою чергу, набрав 53 очки після 32 матчів.

Лондонський клуб знаходиться на п’ятому місці, відстаючи від «Манчестер Юнайтед» на шість очок. При цьому підопічні Еріка тен Хага провели на дві гри менше (30).