Екс-футболіст Челсі вважає, що Мудрик може повторити в клубі шлях Азара

Михайло Мудрик

Колишній півзахисник «Челсі» Густаво Поєт вважає, що Михайло Мудрик може стати наступником Едена Азара в лондонському клубі.

«Вибуховий, цілеспрямований та дуже-дуже швидкий. Він той тип гравця, який повинен змінювати ситуацію. Робота, яку Мудрик виконуватиме в майбутньому, така ж, як була в Едена Азара у «Челсі». Він такий тип гравця, в нього є потенціал.

У 99% випадків ніхто не підписує таку кількість гравців у січні. Це було для мене найбільшим сюрпризом. Якщо ми проаналізуємо гравців, яких купив «Челсі», то план точно є. Це гравці, яких підписали на майбутнє. Нове повідомлення — терпіння.

Увесь світ користується перевагами АПЛ. Клуби в усьому світі знають, що фінансова сила саме там. Щодо Тодда Боелі… Коли ти власник клубу й у тебе є гроші, ти купуєш, кого хочеш.

Енцо Фернандес – чудовий гравець. Перехід Жоржиньйо в «Арсенал» був запланованим. Хто кращий за Енцо на цій позиції після чемпіонату світу? Без сумніву, він став одним із відкриттів чемпіонату світу. Жоау Фелікс — гравець, якого я безмежно люблю. Він приголомшливий гравець», – сказав Поєт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *