“Другий тайм був абсолютною ганьбою”: Гарі Невілл – про гру Ліверпуль – МЮ

Гарі Невілл

Гарі Невілл розкритикував “Манчестер Юнайтед” після розгрому від “Ліверпуля” (0:7).

У 26-му турі АПЛ «МЮ» зазнав найбільшої з 1931 року поразки.

«Бруну Фернандеш стояв у центральному колі з піднятими руками, [ніби] говорячи: «Чому мене не змінюють?» Серйозно. Я думаю, що в другому таймі він часом поводився ганебно.

Перші 40 хвилин я назвав би класичною грою на виїзді на «Енфілді». «Манчестер Юнайтед» витримав тиск, здавалося, що вони ось-ось заб’ють гол і підуть на перерву попереду.

Другий тайм був абсолютною ганьбою, бардаком. Ніщо не ілюструє його краще за Бруна Фернандеша, за якого в цьому матчі було соромно.

Але я маю сказати, що це не властиво їм. Це не їхній звичний дух і форма. Я впевнений, що тен Хаг упорається з цим, як він справлявся з іншими труднощами», – сказав колишній гравець «Манчестер Юнайтед».