“У другому таймі деякі гравці викинули білий прапор”: легенда МЮ розкритикував гру команди проти Ліверпуля

Рой Кін висловив невдоволення розслабленою поведінкою гравців МЮ. “Юнайтед” програв “Ліверпулю” на “Енфілді” з рахунком 0:7.

«Сьогодні я бачив, як гравці, виходячи на другий тайм, сміялися та жартували. Вони програвали 0:1 на «Енфілді» – і вони сміялися та жартували з місцевим персоналом, з тренером воротарів. Така нісенітниця мені не подобається.

Думаю, цирк може знову повернутися, тренер та старші гравці мають за цим стежити. З «Вест Хемом» було те саме: багато показухи, святкувань. Я розумію, [коли це відбувається] раз чи два – але не чотири-п’ять.

“Вест Хем” дозволив їм зісковзнути з гачка, тому що недостатньо гарний. Сьогодні у перерві були гравці, які йшли тунелем, посміюючись і жартома. Ви програєте 0:1 на «Енфілді», справа серйозна. Це гра для дорослих, забудьте все це нісенітниця зі сміхом і жарти.

У другому таймі деякі гравці викинули білий прапор – у цьому випадку не чекаєш, що після матчу вони сміятимуться», – заявив колишній футболіст «Манчестер Юнайтед».