Грем Поттер відреагував на чергове фіаско Мудрика та компанії в АПЛ

Поттер Челсі

Головний тренер “Челсі” Грем Поттер прокоментував поразку своєї команди від “Тоттенхема” (0:2) у матчі 25-го туру англійської Прем’єр-ліги.

«Це була напружена гра. Перший тайм був абсолютно рівний. Ми, ймовірно, були кращою командою протягом перших 20 хвилин, а потім вони розпочали гру.

Загалом ми були задоволені своєю грою, але на початку другого тайму все ускладнилося. Коли ви поступаєтеся 0:1, суперник може глибоко захищатися та грати на контратаках. Ми пихкали і видихалися, не роблячи достатньо для того, щоб забити, і в цілому це поразка, що розчаровує нас.

Перший пропущений гол підкреслює становище, в якому ми зараз перебуваємо. Ми не змогли вчасно відібрати м’яч, а потім зберегти його у себе, після чого пропустили. У грі було не так багато моментів, але цей став ключовим і склався не на нашу користь. Від гравців виходило бажання змінити результат цієї зустрічі, але іноді доводиться стикатися з моментами, що сталися сьогодні», – наводить слова Поттера ВВС.