“Якщо Мудрик стане новим Мессі, то захоче отримувати більше”: Невілл – про контракти в Челсі

Гарі Невілл не бачить сенсу у вирішенні «Челсі» підписувати довгострокові контракти.

«Восьмирічний контракт не дає жодної визначеності. Припустимо, Мудрік перетвориться на Ліонеля Мессі за чотири роки, і Челсі буде говорити: Він підписаний ще на 4 роки на низьку зарплату.

Але яка різниця, якщо і сам Мудрік, і його агент вимагатимуть платити більше? І або ви підвищите йому зарплату до рівня Мессі, або у вас на чотири роки з’явиться незадоволений футболіст, який відчуватиме, що його експлуатують через те, що у 22 роки він уклав восьмирічний контракт.

Я не розумію, як у цій країні, особливо якщо йдеться про приїжджого футболіста, можна дотримуватися умов восьмирічного контракту, коли гравець досягне значного прогресу.

А чи потрібний буде цей гравець усім тренерам, які попрацюють із командою за ці 8 років? Чи не захоче гравець повернутись додому в якийсь момент?

Мені здається, що у футболі, на відміну від НФЛ, немає особливої користі від контракту на 8 років. Якщо підписано п’ятирічний контракт, а у гравця все здорово через три роки, то у вас ще залишається два роки. Вісім? Я просто не розумію.

Не бачу жодної вигоди, окрім бухгалтерської, пов’язаної з механізмом бухгалтерського обліку та вимогами фінансового фейр-плей», – сказав колишній захисник «Манчестер Юнайтед» у своєму підкасті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *