Ганебна поразка команди Юргена Клоппа – в огляді матчу Вулверхемптон – Ліверпуль (Відео)

В суботу, 4 лютого, відбувся матч 22-го туру англійської Прем’єр-ліги, в якому “Вулверхемптон” приймав “Ліверпуль”. Зустріч відбулася на стадіоні «Молінью».

Мерсисайдці пропустили вже на п’ятій хвилині зустрічі, коли їхній центральний захисник Жоель Матіп зрізав м’яч у свої ворота. Через сім хвилин “Вулверхемптон” зміцнив свою перевагу, коли захисник Крейг Доусон зміг реалізувати гольовий момент.

“Ліверпуль” намагався відігратися, але їхні спроби не мали успіху, на відміну від господарів. На 71-й хвилині півзахисник «вовків» Рубен Невеш з передача Адама Траоре зміг забити ще один гол своєї команди і допоміг здобути розгромну перемогу над «Ліверпулем» — 3:0.

Вулверхемптон – Ліверпуль 3:0

Голи: Матіп, 5 (аг), Доусон, 12, Невеш, 71

Вулвергемптон: Са – Семеду, Доусон, Кілман, Аїт Нурі (Хонні, 83) – Леміна (Поденсе, 83), Невеш, Матеуш Нуньєс – Сарабія (Моутіньйо, 60), Кунья (Хіменес, 60), Хван (Траоре, 42)

Ліверпуль: Аліссон – Александер-Арнольд, Матіп, Гомес, Робертсон (Цимікас, 85) – Кейта (Гендерсон, 65), Байчетич (Елліотт, 77), Тьяго (Мілнер, 85) – Салах, Д. Нуньєс, Гакпо (Окслейд-Чемберлен, 85)

Попередження: Доусон – Гомес

Варто зазначити, що підопічні Юргена Клоппа у 20 матчах АПЛ цього сезону пропустили 28 м’ячів, за весь минулий сезон у лізі «Ліверпуль» пропустив лише 26 м’ячів.

В турнірній таблиці АПЛ Вулверхемптон піднявся на 15 місце, маючи в активі 20 очок. Ліверпуль же залишається 10-м із 29 балами.